Features
Specifications
Sprayer Handle, Polypropylene, Black, 3/8 in Nominal, HB
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section S2 |
| Package Length (in) | 4.60" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | CP22652-3/8-PP |
| Material | Polypropylene |
| Color | Black |
| Nominal Size | 3/8 in |
| Connection Type | HB |