TITAN™
1.4 mm SS Needle/Plastic Cap Blue HVLP Gravity Feed Spray Gun
SKU: TL19000
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$79.99
Features
Specifications
Gravity Feed Spray Gun, HVLP, 1.4 mm Nozzle, Stainless Steel Needle/Plastic Cap, Blue
| Brand | TITAN™ |
|---|---|
| UPC | 802090190001 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section A2 |
| Package Length (in) | 8.80" |
| Package Width (in) | 6.40" |
| Package Height (in) | 5.40" |
| Type | HVLP |
| Nozzle Size | 1.4 mm |
| Material | Stainless Steel Needle/Plastic Cap |
| Color | Blue |