TITAN™
1.8 mm HVLP Gravity Feed Spray Gun
SKU: TL19018
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$59.99
Features
Specifications
Gravity Feed Spray Gun, HVLP, 1.8 mm Nozzle
| Brand | TITAN™ |
|---|---|
| UPC | 802090190186 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section A2 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 6.50" |
| Package Height (in) | 9.00" |
| Type | HVLP |
| Nozzle Size | 1.8 mm |