D-E UPHOLSTERY
1 in 7 in Extension Spring
SKU: 33XTS7
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Extension Spring, Trampoline, 7 in Length, 1 in Outside Diameter
| Brand | D-E UPHOLSTERY |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section X4 |
| Package Length (in) | 7.20" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | 33XTS7 |
| Type | Trampoline |
| Length | 7 in |
| Outside Diameter | 1 in |