D-E UPHOLSTERY
1 in 8 in Extension Spring
SKU: 33XTS
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.79
Features
Specifications
Extension Spring, Trampoline, 8 in Length, 1 in Outside Diameter
| Brand | D-E UPHOLSTERY |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section X4 |
| Package Length (in) | 8.60" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | 33XTS |
| Type | Trampoline |
| Length | 8 in |
| Outside Diameter | 1 in |