GRIP
200pc Hex Washer Screw Assortment
SKU: G43159
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.79
Features
Specifications
200pc Hex Washer Screw Assortment
| Brand | GRIP |
|---|---|
| UPC | 097257431596 |
| Store Location (Lititz, PA) | Back Checkout |
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 4.50" |
| Package Height (in) | 9.00" |
| Manufacturer Part Number | 43159 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Number of Pieces | 200 |