Features
Specifications
Replacement Dog Spring, For Use With: S19 Series Reels, Stainless Steel
| Brand | Coxreels |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section T2 |
| Package Length (in) | 0.25" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Manufacturer Part Number | 274-1-SS |
| Suitable For Use With | S19 Series Reels |
| Material | Stainless Steel |