PBZ
2 in 0.331 in 22-1/2 in Extension Spring
SKU: B118
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$95.99
Features
Specifications
Extension Spring, 2 in Outside Dia, 0.331 in Wire Dia, 22-1/2 in Overall Length
| Brand | PBZ |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section W5 |
| Package Length (in) | 22.80" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | B118 |
| Outside Diameter | 2" |
| Wire Diameter | 0.331" |
| Overall Length | 22-1/2" |