PBZ
1.725 in 0.2 in 8 in Extension Spring
SKU: B113
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$12.49
Features
Specifications
Extension Spring, 1.725 in Outside Dia, 0.2 in Wire Dia, 8 in Overall Length
| Brand | PBZ |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section W5 |
| Package Length (in) | 4.40" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | B113 |
| Outside Diameter | 1.725 in |
| Wire Diameter | 0.2 in |
| Overall Length | 8 in |