PBZ
2.1 in 0.36 in 13 in Extension Spring
SKU: B119
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$63.99
Features
Specifications
Extension Spring, 2.1 in Outside Dia, 0.36 in Wire Dia, 13 in Overall Length
| Brand | PBZ |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section W5 |
| Package Length (in) | 14.20" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | B119 |
| Outside Diameter | 2.1" |
| Wire Diameter | 0.36" |
| Overall Length | 13" |