Features
Specifications
Downloads
96778 O-ring Kit
| Brand | Moen |
|---|---|
| UPC | 026508967782 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 1.75" |
| Package Width (in) | 1.63" |
| Package Height (in) | 3.75" |
| Manufacturer Part Number | 96778 |
| Country of Origin | United States, Mexico |
| Length | 3.750 In |
| Width | 2.620 In |
| Height | 1.620 In |
| Volume | 15.92 |
| Weight | 0.056 |