RPM Products
1 x 3/4 in Gold 191150 Urinal Spud Spud Gasket
SKU: 191044
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.09
Features
Specifications
Spud Gasket, 1 x 3/4 in, Gold, 191150 Urinal Spud
| Brand | RPM Products |
|---|---|
| UPC | 076335016788 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H2 |
| Package Length (in) | 0.63" |
| Package Width (in) | 2.25" |
| Package Height (in) | 2.25" |
| Size | 1 x 3/4 in |
| Color | Gold |
| For Use with | 191150 Urinal Spud |