Larson
0.192 in 2-5/8 in Zinc Plated Square Bend Hook
SKU: N120329
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$0.49
Features
Specifications
Square Bend Hook, Zinc Plated, 0.192 in Wire Diameter, 2-5/8 in Overall Depth
| Brand | Larson |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section H3 |
| Package Length (in) | 2.75" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 2.75" |
| Manufacturer Part Number | 1041150 |
| Finish | Zinc Plated |
| Wire Diameter | 0.192 in |
| Overall Depth | 2-5/8 in |