ACORN
4 in 1-1/2 in Iron Black Square Head Bolt
SKU: ALBBP
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$39.99
Features
Specifications
Square Head Bolt, 4 in, 1-1/2 in Thread Length, Iron, Black
| Brand | ACORN |
|---|---|
| UPC | 052763005785 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 19, Section I5 |
| Package Length (in) | 7.40" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | ALBBP |
| Thread Size | 4 in |
| Thread Length | 1-1/2 in |
| Material | Iron |
| Finish | Black |