Features
Specifications
Square Nut, 1/2-2, Steel, Plain, UNC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Thread Size | 1/2-2 |
| Material | Steel |
| Finish | Plain |
| Thread Type | UNC |