Features
Specifications
Square Nut, #1-8, Steel, Zinc Plated, UNC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 0.60" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Thread Size | #1-8 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Thread Type | UNC |