Features
Specifications
Square Nut, 3/4-10, Steel, Zinc Plated, UNC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 1.25" |
| Package Height (in) | 0.75" |
| Thread Size | 3/4-10 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Thread Type | UNC |