Features
Specifications
Square Nut, 3/8-8, Steel, Plain, UNC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
|---|---|
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Thread Size | 3/8-8 |
| Material | Steel |
| Finish | Plain |
| Thread Type | UNC |