Features
Specifications
Square Nut, 7/8-9, Steel, Zinc Plated, UNC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C4 |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Thread Size | 7/8-9 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Thread Type | UNC |