Features
Specifications
Square Nut, 8-32, Steel, Zinc Plated, UNC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Thread Size | 8-32 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Thread Type | UNC |