Features
Specifications
Pipe Tube, Square, Aluminum, 1-1/4 in OD, 12 ft Length
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section Z1 |
|---|---|
| Package Length (in) | 144.00" |
| Package Width (in) | 1.25" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Type | Square |
| Material | Aluminum |
| Outer Diameter | 1-1/4 in |
| Length | 12 ft |