Features
Specifications
Pipe Tube, Square, Aluminum, 1-1/4 in OD, 4 ft Length, 0.125 in Wall Thickness
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section Z3 |
|---|---|
| Package Width (in) | 48.00" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Type | Square |
| Material | Aluminum |
| Outer Diameter | 1-1/4 in |
| Length | 4 ft |
| Wall Thickness | 0.125 in |