Features
Specifications
1/4" Quick Connect x 1/4" Male NPT Stainless Steel Socket
| UPC | 777897106435 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section T5 |
| Package Length (in) | 2.20" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Quick Connect | 1/4" QC Socket |
| Connection | 1/4" Male NPT |
| Material | Steel |