Features
Specifications
Used to complete the connection between DSP double wall stove pipe and any insulated chimney system.
| Brand | SELKIRK |
|---|---|
| UPC | 046205020856 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 01, Section C4 |
| Package Length (in) | 9.00" |
| Package Width (in) | 8.00" |
| Package Height (in) | 9.00" |
| Manufacturer Part Number | 266244 |
| Dimensions | 6-1/8 in ID x 6-1/2 in OD x 7 in L |
| Material | Stainless Steel |