Features
Specifications
For 2 pipe deep-well water system with 4" or larger casing.
| Brand | Wayne |
|---|---|
| UPC | 022315311381 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section I4 |
| Package Length (in) | 14.20" |
| Package Width (in) | 5.00" |
| Package Height (in) | 5.80" |
| Manufacturer Part Number | 55465-WYN1 |
| Size | 4 In. |