Features
Specifications
Replacement end caps for Stabila levels. Feature patented red pad wall grips for extra stability with 1-hand usage. 2 each per pack.
| Brand | Stabila |
|---|---|
| UPC | 089634200703 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 25, Section H1 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | 20070 |
| For Use With | Stabila Models 96M, 196 |