Double HH
Stabilizer Arm Adj. 28-1/2 In- 36 In
SKU: 24159
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$43.99
Features
Specifications
Adjustable. corrosion resistant. quality double hh stabilizer arms are forged from strong materials and plated with yellow zinc for added durability.
| Brand | Double HH |
|---|---|
| UPC | 032874241593 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section T5 |
| Package Length (in) | 1.50" |
| Package Width (in) | 1.75" |
| Package Height (in) | 27.50" |
| Manufacturer Part Number | 24159 |
| Type | Heavy Duty |
| Size | 28-1/2 - 36 in Center |
| Thread | 20 mm |
| Suitable For Use with | Ferguson 2N, 8N, 9N, NAA, 600; MF: 35, 50, 175, 65, 135, 150, 165, 180 Tractor |