Double HH
7/8 in Diameter Yellow Zinc Plated 2-7/8 in Stabilizer Pin
SKU: 21282
| Location: Aisle 10, Section T6
$3.89
17 In stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Features
Specifications
Stabilizer Pin, 7/8 in Dia, Yellow Zinc Plated, 2-7/8 in Length, 5/8 in Thread
| Brand | Double HH |
|---|---|
| UPC | 328740212829 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section T6 |
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 1.25" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Manufacturer Part Number | 21282 |
| Diameter | 7/8 in |
| Finish/Color | Yellow Zinc Plated |
| Length | 2-7/8 in |
| Thread | 5/8 in |