Features
Specifications
Stainless steel sheet material have many applications. Great for corrosion resistance and adds a clean look to any project.
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04 End Cap |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.13" |
| Package Width (in) | 24.00" |
| Package Height (in) | 24.00" |
| Type | Sheet |
| Finish | 304.0 |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 1/8" |
| Dimensions | 24" x 24" |