Features
Specifications
Stake Flag, Green Legend, Vinyl, 21 in Length
- Vinyl flags with wire stakes. Highly visible flags for a variety of uses. The quick, easy way to mark landscape beds, utility lines, rows, etc. Made of durable vinyl for temporary outdoor use.
- Vinyl flags with wire stakes. Highly visible flags for a variety of uses. The quick, easy way to mark landscape beds, utility lines, rows, etc
- Made of durable vinyl for temporary outdoor use
| Brand | KESON |
|---|---|
| UPC | 052837010301 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 27, Section H2 |
| Package Length (in) | 20.80" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | STK21G |
| Legend Color | Green |
| Material | Vinyl |
| Length | 21" |