SKU: F12X18AX4
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.49
- Buy 6 for $6.74 each and save 10%
Features
Specifications
Use for gate latches, safety guards, support braces and ladder hangers.
- Anodized aluminum is weather-resistant
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section Z2 |
| Package Length (in) | 48.00" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.13" |
| Finish | Mill |
| Length | 48 in |
| Material | Aluminum |
| Thickness | 1/8 in |
| Width | 1/2 in |