Features
Specifications
DEWALT Collet Chuck
| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | N381502 |
| Country of Origin | Japan |
| Height | 0.2 in |
| Length | 0.45 in |
| Width | 0.45 in |
| Weight | 0.015 lbs |
| Individual Vs. Set (Syndigo) | INDIVIDUAL |