Features
Specifications
DEWALT Collet & Nut Sa
| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 22 End Cap |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 326286-03 |
| Country of Origin | Czechia |
| Height | 1.150 in |
| Length | 3.950 in |
| Width | 2.550 in |
| Weight | 0.065 lbs |
| Battery Included | No |
| Battery Test Summary | DEWALT_UN38.3 LITHIUM TEST SUMMARY_rev1,10.pdf |
| Claims Needed | No |
| Individual Vs. Set (Syndigo) | INDIVIDUAL |