Monarch Instrument
60 in 1/2 in Tachometer Reflective Tape
SKU: TIF773
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$39.99
Features
Specifications
Reflective Tape, 60 in Length, 1/2 in Width, For Use With: Tachometer
| Brand | Monarch Instrument |
|---|---|
| UPC | 642290117305 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section M3 |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 3.75" |
| Length | 60 in |
| Width | 1/2 in |
| Suitable For Use With | Tachometer |