Kissler
11/16 in Mansfield® Toilet 3-3/4 in ID x 4-3/16 in OD Tank to Bowl Kit
SKU: DA88190
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.99
Features
Specifications
Tank to Bowl Kit, 11/16 in, Mansfield® Toilet, 3-3/4 in ID x 4-3/16 in OD
| Brand | Kissler |
|---|---|
| UPC | 026607800379 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I3 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Manufacturer Part Number | 768-7154 |
| Size | 11/16 in |
| For Use with | Mansfield® Toilet |
| Dimensions | 3-3/4 in ID x 4-3/16 in OD |