FTZ Industries
18-14 AWG Dark Blue Moisture Resistant Wire Tap Connector
SKU: 45908C10
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$12.49
Features
Specifications
Wire Tap Connector, Moisture Resistant, 18-14 AWG Wire, Dark Blue
| Brand | FTZ Industries |
|---|---|
| UPC | 847759099288 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N3 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | 45908-C10 |
| Type | Moisture Resistant |
| Wire Size | 18-14 AWG |
| Color | Dark Blue |