FTZ Industries
12-10 AWG Yellow Wire Tap Connector
SKU: 45912C25
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$29.99
Features
Specifications
Wire Tap Connector, 12-10 AWG Wire, Yellow
| Brand | FTZ Industries |
|---|---|
| UPC | 847759099301 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D6 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 45912-P25 |
| Wire Size | 12-10 AWG |
| Color | Yellow |