FTZ Industries
18-14 AWG Blue Top Connector
SKU: 45600C100
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$24.99
Features
Specifications
Top Connector, 18-14 AWG Wire, Blue
| Brand | FTZ Industries |
|---|---|
| UPC | 847759099233 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D6 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 45600-C100 |
| Wire Size | 18-14 AWG |
| Color | Blue |