FTZ Industries
Tap Connector 18-14 Blue 10pk
SKU: 45600C10
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.49
Features
Specifications
Tap Connector 18-14 Blue 10pk
| Brand | FTZ Industries |
|---|---|
| UPC | 847759099226 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D6 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | 45600-C10 |
| Type | Tap Connector |
| Size | 18 - 14 AWG |
| Package_qty | 10 pk |