Features
Specifications
Use to connect energizer to 1/2 - 1 1/2" tape. Also, connects 1/2" tape to gate handle.
- Use to connect fence charger to tape or as an end clamp.
- May be used to fasten 1/2" tape to a gate handle.
| Brand | Dare Products |
|---|---|
| UPC | 038923028054 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section S7 |
| Package Length (in) | 2.80" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | 2743 |
| Country of Origin | USA |