TECNU
4 oz Bottle Tecnu Original Outdoor Skin Cleanser
SKU: TEC4
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.79
Features
Specifications
Outdoor Skin Cleanser, Tecnu Original, 4 oz, Bottle
- Removes the poison oils of poison oak, ivy and sumac from your skin
- Prevents irritating rashes
| Brand | TECNU |
|---|---|
| UPC | 083926141309 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section H4 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Type | Tecnu Original |
| Net Content | 4 oz |
| Container Type | Bottle |