Features
Specifications
Tee 3/4" x 1/2" CE Pex SS
| Brand | Boshart Industries |
|---|---|
| UPC | 777808513628 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section I6 |
| Package Length (in) | 2.80" |
| Package Width (in) | 0.85" |
| Package Height (in) | 1.85" |
| Manufacturer Part Number | SSCEP-T070705 |
| Finish | Stainless Steel |