Knox
3/4 x 1/2 x 1/2 in Brass Pex Tee
SKU: RT433XPK25
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$57.99
/ Bag
/ Bag
Features
Specifications
Pex Tee, Tee, 3/4 x 1/2 x 1/2 in Nominal, Brass
| Brand | Knox |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section I2 |
| Package Length (in) | 4.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.60" |
| Fitting/Connector Type | Tee |
| Nominal Size | 3/4 x 1/2 x 1/2 in |
| Material | Brass |