Features
Specifications
Tee and Elbow, Corrugated, 6 in
| Brand | Jones Stephens |
|---|---|
| UPC | 662455908166 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section H1 |
| Package Length (in) | 9.50" |
| Package Width (in) | 7.50" |
| Package Height (in) | 14.50" |
| Type | Corrugated |
| Size | 6 in |