Features
Specifications
Tee Nut, 1/4-20, 7/16 in Barrel Diameter, Steel, Zinc Plated
| UPC | 082893293912 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Thread Size | 1/4-20 |
| Barrel Diameter | 7/16 in |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |