Features
Specifications
Tee Nut, #10-32, 5/16 in Barrel Diameter, Steel, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
|---|---|
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Thread Size | #10-32 |
| Barrel Diameter | 5/16 in |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |