Features
Specifications
Tee Nut, 5/16-18, 3/8 in Barrel Diameter, Steel, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
|---|---|
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Thread Size | 5/16-18 |
| Barrel Diameter | 3/8 in |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |