Features
Specifications
Tee Nut, 6-32, 9/32 in Barrel Diameter, Steel, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section C3 |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Thread Size | 6-32 |
| Barrel Diameter | 9/32 in |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |