Features
Specifications
Downloads
Tee Thumb Knob, No. 10 Black
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 0.03" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.02" |
| Manufacturer Part Number | 70881 |
| Class | MR |
| Sub Class | SP |
| Size | No. 10 Black |
| Head Style | One-Way Pan |
| Material | Black Plastic |