Features
Specifications
Downloads
Tee Thumb Knob, 3/8 Red
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 0.03" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.02" |
| Manufacturer Part Number | 70894 |
| Class | MR |
| Sub Class | SP |
| Size | 3/8 Red |
| Head Style | Flat |
| Material | Red Plastic |